Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chcesz zaparkować samochód? Wyjdź z pojazdu!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chcesz zaparkować samochód? Wyjdź z pojazdu!

    howard7, przecież napisałeś 04.12, że została ona wysłana do wymienionych osób i ja widnieje jako 1 na tej liście :shock:
    przed Virusem
    to wina ROGALA
    http://www.bitvisitor.com/?ref=1E884...CkvxK4XMRf7JiA

  • #2
    Chcesz zaparkować samochód? Wyjdź z pojazdu!

    Volkswagen zaprezentował system, który automatycznie zaparkuje samochód bez pomocy kierowcy. System o nazwie Park Assist Vision automatycznie parkuje samochód tyłem, podczas gdy kierowca stoi na zewnątrz!

    Park Assist Vision będzie pomocny szczególnie tam, gdzie po obydwu stronach samochodu jest niewiele miejsca (pasażerowie i kierowca mieliby kłopoty z opuszczeniem pojazdu). Kierowca musi jedynie wybrać odpowiednie miejsce do zaparkowania za pomocą pokładowego systemu nawigacji, włączyć odpowiedni bieg i wyjść z samochodu. Parkowanie rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku na pilocie zdalnego sterowania. Kamery umieszczone w lusterkach, w przednim oraz tylnym zderzaku czuwają nad bezpieczeństwem podczas parkowania.
    Firma przyznaje jednak, że Park Assist Vision nie jest jeszcze w pełni gotowy do wprowadzenia do modeli produkowanych seryjnie. Jednym z problemów do rozwiązania jest to, jak kierowca i pasażerowie wsiądą do zaparkowanego "na styk" samochodu.


    Źródło: What Car?, informacja Moto Target
    Chcesz zaparkować samochód? Wyjdź z pojazdu! - MotoNews.pl - (3511)
    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

    Komentarz


    • #3
      no tak ciekawe ciekawe... niech zrobia "wejscie" przez "5te" drzwi
      President Johnny II + President Florida/ ML-145
      O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
      OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

      Komentarz


      • #4
        to warto zadac pytanie, po co komuś w ogóle takie gó*no, skoro nie wsiądziemy do niego ?
        O1 AGR <- Była
        O2 '04 BKD "Praha"<- Jest
        OI RS <- Jest

        Komentarz


        • #5
          Auto pewnie potrafiło by też samo wyjechać...

          Ale co z właścicielami aut obok? Zwłaszcza z tymi bardziej nerwowymi:P
          Adam

          Komentarz


          • #6
            BMW, Lexus i chyba M-B maja juz to w ofercie ok. rok.
            Forum Leasing.pl

            Komentarz


            • #7
              Park Assist Vision - nowa wizja parkowania według Volkswagena

              proszem!
              President Johnny II + President Florida/ ML-145
              O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
              OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

              Komentarz


              • #8
                jestem ciekaw jak bedzie sobie sam biegi przezucal jak bedzie manualna skrzynia biegów... :/

                Komentarz


                • #9
                  nie bedzie dostepne z manualem
                  President Johnny II + President Florida/ ML-145
                  O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                  OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                  Komentarz


                  • #10
                    I zapewne będzie w opcjo doposażeniowej za jedyne 10 albo 15 tys... Zawsze o tym marzyłem
                    RENT COMPLEX

                    DACAR.team

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja za to jestem ciekaw kto bierze odpowiedzialność jak mu coś nie pójdzie :diabelski_usmiech
                      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                      Komentarz


                      • #12
                        A tak swoją drogą, to po co i dla kogo (gad demet!) jest ten wynalazek? Jesli ktos nie radzi sobie z tak prostą czynnoscią, jak parkowanie, to moze niech wyswiadczy wszystkim przysluge i niech nie wsiada w ogole za kółko...
                        Forum Leasing.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          Moim zdaniem parkowanie akurat może jest średnio przydatne, ale już wyjechanie autem jak dojechali Cię z obydwu stron może się czasami przydać. Ale chyba nie na tyle często, żeby płacić za taką opcję majątek.
                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez c0nn3ct
                            to warto zadac pytanie, po co komuś w ogóle takie gó*no, skoro nie wsiądziemy do niego ?
                            można liczyć na to, że zanim wrócimy to ktoś obok nas już odjedzie
                            >>>Moja Octavka<<<

                            Komentarz


                            • #15
                              Janinho, umiesz liczyc? licz na siebie, innych twoje szczęscie...( tu wiadome co ) za niedługo dojdzie jeszcze do tego ze naszym obowiązkiem będzie tylko wsiadanie i wysiadanie :diabelski_usmiech
                              O1 AGR <- Była
                              O2 '04 BKD "Praha"<- Jest
                              OI RS <- Jest

                              Komentarz


                              • #16
                                hmm nie wyobrażam sobie stać obok takiego auta moją Skodziną. Wyobraźcie sobie, że ktoś ma takie cudo techniki, które tak zaparkuje, że nie da się otworzyć drzwi albo nie da się wsiąść bo za ciasno. no to do CHO**RY jak ja bede mógł wejść do Swojego auta nie mówiąc już o parkingach gdzie staje się jeden za drugim.
                                no... ale wszystkiego są plusy i minusy.
                                Damian

                                Komentarz


                                • #17
                                  Dla mnie takie patent mija się z celem tym bardziej że jak kolega damianlach, pisał u nas parkuje się jak chce i czasem trzeba robić kombinacje alpejskie żeby zaparkować także takie rozwiązanie nie wiem czy się u nas by sprawdziło no być może w miejscach gdzie ludzie parkują w wyznaczonych miejscach. Ciekaw jestem co to by było jakby stały dwa obok siebie takie autka i chciały zaparkowac w tym samym miejscy to kto wtedy decyduje??? komputer ??
                                  Navi:Asus A639+mod(416@640Mhz)
                                  Mobil:Uniden PC 68 Elite<->Sirio Performer 5000/dziurka

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    SuchyX, pierwszy zaparkuje ten, którym przyjechała kobieta :szeroki_usmiech
                                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X